BREAKING NEWS

Pazaret e prishura Rama-Vuçiç-Grenell-Thaçi për shitjen e Veriut i kanë vënë flakën çështjes kosovare dhe trojeve shqiptare

Pazaret e prishura Rama-Vuçiç-Grenell-Thaçi për
x
BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x

Bota

Ngjarje shokuese! Fëmija 5 ditësh braktiset në kanal, minjtë i kishin ngrënë gishtat, shpëtohet nga kalimtarët

Ngjarje shokuese! Fëmija 5 ditësh braktiset në kanal, minjtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Noida të Indisë ku një i porsalindur 5-6 ditësh është gjetur i hedhur në kanal.

Kalimtarët dëgjuan të qarën e tij dhe u habitën kur vunë re se minjtë i kishin ngrënë buzët dhe gishtat.

Oficerët e policisë e dërguan djalin në spital ku mjekët e trajtuan dhe stabilizuan gjendjen e tij.

Prindërit e të porsalindurit nuk janë gjetur ende dhe nuk dihet arsyeja e braktisjes së tij.

Më herët në shtator, në një tjetër incident të ngjashëm në Andhra Pradesh, një i porsalindur u gjet i braktisur në një kanal të ngushtë të hapur.

Vajza e porsalindur është dërguar me kohë në spital nga kalimtarët e rastit.