BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Bota

Ngjarje tragjike! Shembja e urës në këtë shtet shkakton 3 të vrarë e 15 të zhdukur (Fotot)

Ngjarje tragjike! Shembja e urës në këtë shtet shkakton 3

Rreth 15 njerëz janë të zhdukur ndërsa tre janë konfirmuar të vdekur pas shembjes së papritur të një ure në shtetin verior brazilian të Amazonës, njoftonin sot zjarrfikësit dhe mediat vendase .

Zjarrfikësit e Amazonas thanë se ishin në kërkim të 15 njerëzve pas shembjes së urës mbi autostradën BR-319 në qytetin Careiro, rreth 62 milje larg kryeqytetit rajonal të Manaus.

Ata shtonin se 14 njerëz ishin plagosur, nga shembja që kishte ndodhur teksa në urë po kalonin disa automjete.

Rrjeti vendas G1 citonte disa dëshmitarë të ndryshëm që thanë se ura kishte pasur një krisje që kishte shkaktuar ngarkim të trafikut, pak para shembjes.

Qeveria rajonale nuk iu përgjigj menjëherë kërkesave të mediave për informacione.