BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x

Bota

Ngjarje tronditëse/ 3 vajza ‘çmenden’ dhe zhveshin 14-vjeçaren, më pas e fusin në kolibe sëbashku me qenin, zbardhet si arriti të shpëtonte

Ngjarje tronditëse/ 3 vajza ‘çmenden’ dhe zhveshin

Një ngjarje tronditëse raportohet nga Britania ku 3 vajza të dehura kanë terrorizuar një adoleshente të moshës 14 vjeçe. Mediat e huaja shkruajnë, se ato e kanë mbyllur vajzën në një kafaz qensh si dhe e kanë zhveshur në gjysmën e trupit.

14-vjeçarja është goditur me shkelma, grushte dhe është futur me forcë në një dollap për 20 minuta. Angel Moore, Harriet Hallam dhe Yvonne Mçrudden, të cilat ishin respektivisht 19, 19 dhe 20 vjeç, ndodheshin në një shtëpi në Hallam, Açrington.

Të katërta vajzat po pinin dhe po merrnin kokainë. Vajzat kanë filluar debatet dhe situata agravoi, ku të tre vajzat e sulmuan 14 vjeçaren duke i grisur rrobat, duke e shtyrë dhe duke i hedhur ujë dhe duke e shkelmuar. Më pas të tre vajzat tentuan ta fusnin në një kafaz qeni. Qeni i cili ndodhej brenda, filloi ta sulmonte ndërkohë që vajza ia ka dalë të shpëtonte por është rrëzuar nga shkallët teksa po largohej. E reja nuk kishte telefon dhe gjysmat e rrobave u mungonin, ka deklaruar avokatja e saj.

Vajza ka shkuar në një shtëpi aty pranë dhe i është lutur të zotit të shtëpisë që të thërriste policinë dhe nënën e saj. Pronari i shtëpisë tha se adoleshentja ishte tepër keq, e lagur, e ngrirë dhe shumë e shqetësuar kur i ka trokitur në derë.