Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Bota

Ngjarje tronditëse/ Përplasje mes bandave, i plagosuri nxjerr armën në mes të qytetit dhe qëllon me breshëri, ja çfarë fiksuan kamerat e sigurisë (VIDEO)

Ngjarje tronditëse/ Përplasje mes bandave, i plagosuri nxjerr

Një përplasje me armë ka ndodhur në një ndër rrugët e Stambollit, një situatë e pazakontë që u fiksua nga kamerat e sigurisë.

Dy grupe u përplasën fillimisht fizikisht me njeri-tjetrin në lagjen “Fatih” të Stambollit duke bërë që më pas të nxjerrin edhe armët.

Ky moment është kapur edhe nga kamerat e sigurisë, ku duket se njëri nga personat e përfshirë fillimisht plagoset në këmbë nga kundërshtarët dhe ndërkohë që është i shtrirë, nxjerr pistoletën dhe qëllon disa herë në drejtim të tyre.

Nga shkëmbimi i zjarrit mbetën të plagosur dy persona, mes tyre një grua e cila ishte duke kaluar në zonë.

Më të lexuarat