BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Bota

Një nga problemet që po hasin meshkujt këto ditë/ Policia i gjurmon me vrap dhe i kap ‘mat’, e pëson keq berberi dhe klientët, ja çfarë kishte ndodhur (VIDEO)

Një nga problemet që po hasin meshkujt këto ditë/ Policia i

Një nga problemet më të mëdha që po hasin meshkujt këto ditët e fundit janë edhe pamundësia për të gjetur një berber. Së fundmi në Turqi, janë vënë në pranga disa persona pasi zhvillonin fshehurazi aktivitetin e berberanes.

Ashtu si duket edhe nga pamjet e videos, policia i ka ndjekur me vrap dhe ka parë që brenda në këtë ambient ushtrohej në mënyrë të paligjshme.

Edhe pse muajin e kaluar autoritetet i mbyllën këto biznese, duket se jo të gjithë e kanë ndalur aktivitetin.

Aktualisht në Turqi janë 42.282 raste të konfirmuara me koronavirus dhe 908 viktima.

https://www.facebook.com/zeriamerikes/videos/629804871196346/

Më të lexuarat