Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një skandal i vërtetë ka shpërthyer me ndërtimin e stadiumit, zbulohet një fakt tronditës

Postuar: 21/09/2018 - 13:18

Një skandal i vërtetë ka shpërthyer në Angli për sa i përket stadiumit të ri që po ndërtohet për skuadrën e Totenhemit. Sipas mediave britanike vonesa e stadiumit ka të bëjë me një mungesë përgjegjshmërie nga ana e menaxhimit i cili cilësohet si “kaotik”.

Madje ne Angli kanë zbuluar një fakt shokues dhe tronditës, ku thuhet se punëtorët që merreshin me ndërtimin e stadiumit janë gjetur të pirë, jo vetëm nga pijet alkoolik, por edhe nga kokaina.

NINTCHDBPICT0004264926453

Kujtojmë se stadiumi ishte planifikuar që të ishte gati për ndeshjen Totenhem – Liverpul . Tani pritet që ai të përfundojë në Janar të 2019.

fryasdjtufy

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 10:47

Ai drejton media sociale për princin e kurorës së Arabisë Saudite, ka udhëhequr arrestimin e qindra njerëzve të elitës së vendit të tij dhe, sipas dy burimeve të inteligjencës, ai drejtoi vrasjen brutale të gazetarit

Postuar: 23/10/2018 - 10:24

Një pako bombë është gjetur në shtëpinë e miliarderit George Soros në Westchester, New York.

Postuar: 23/10/2018 - 09:45

Një pako e dyshimtë është gjetur në shtëpinë e George Soros.

Postuar: 23/10/2018 - 08:56

Qytetarët nuk do të lejohen më të përdorin celularët në rrugë.

Postuar: 23/10/2018 - 07:24

Rrymat rivale të dy superfuqive u përplasën dje përsëri për Maqedoninë, teksa SHBA dërgoi në Shku

Postuar: 22/10/2018 - 21:05

Çifti David dhe Victoria Beckham kanë mbetur të tronditur pasi disa persona me maska janë futur n

Studimi: Ujërat e Marsit mund të mbështesin jetën

Postuar: 22/10/2018 - 19:50

Shkencëtarët njoftojnë së fundmi se në ujërat tokësore të planetit të kuq mund të ketë oksigjen