BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Bota

Një tjetër shtet del kundër Putinit, zbardhet VENDIMI

Një tjetër shtet del kundër Putinit, zbardhet VENDIMI

Një tjetër shtet ka vendosur që të mos përdorë veton e saj ndaj sanksioneve të Bashkimit Evropian kundër Rusisë.

Uniteti i bllokut 27 anëtarësh është parësor në mes të luftës në Ukrainë, të cilën Budapesti e dënon pa mëdyshje, ka thënë kryeministri Viktor Orban.

Orban tha se lidhjet e Hungarisë me Rusinë kanë qenë “të balancuara dhe të drejta” deri në të kaluarën shumë të afërt, por lufta ka krijuar një situatë të re.

Ai shtoi megjithatë se nuk ka asnjë arsye për të ndërprerë lidhjet energjetike me Moskën.