BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Bota

Nuk mjafton vetëm cikloni apokaliptik! Tërmet i fuqishëm ne Greqi, ja epiqendra dhe magnituda

Nuk mjafton vetëm cikloni apokaliptik! Tërmet i fuqishëm ne

Nuk mjafton vetëm cikloni apokaliptik që shkaktoi dëme të frikshme, por edhe lëkundjet e tërmetit nuk kanë të ndalur në Greqi.

Një tërmet me magnitudë 4.3 i shkallës Richter ka tronditur Greqinë vetëm pak minuta më parë.

Sipas faqes europiane EMSC, lëkundjet ishin në thellësi 15 kilometër, ndërsa epiqendra ishte në ishullin e Kretës.

Deri më tani nuk ka njoftime për të lënduar apo dëme materiale.