BREAKING NEWS

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është kryebashkiaku që mund të “digjet” nga Rama

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën
x
BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x

Bota

Nuk ndalet SHBA, i jep goditjen e fortë Rusisë, ja vendimi drastik që ka marrë për oligarkun rus

Nuk ndalet SHBA, i jep goditjen e fortë Rusisë, ja vendimi drastik

Shtetet e Bashkuara kanë vendosur të konfiskojnë një superjaht me vlerë 156 milionë dollarë që i përket një oligarku dhe parlamentari të sanksionuar rus të ankoruar tani në Dubai.

“Madame Gu” e gjatë rreth 100 metra dhe që përfshin një platformë helikopteri, palestër dhe ashensor, është bërë një provë për partneritetin e ngushtë midis Shteteve të Bashkuara dhe Emirateve të Bashkuara Arabe.

Anija është në pronësi të Andrei Skoch, një nga njerëzit më të pasur në Dumën e Rusisë me një pasuri prej 6.6 miliardë dollarësh dhe nuk është prona e parë e tij e cila sekuestrohet nga Shtetet e Bashkuara, pasi në gusht një gjykatës autorizoi autoritetet amerikane për të sekuestruar një avion 90 milionë dollarësh që i përkiste oligarkut.