BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Bota

Pamje lufte/ Çfarë po ndodh në rrugët e këtij qyteti? Përplasje me armë mes dy fiseve, dalin me kallashnikov dhe sulmojnë njëri-tjetrin (VIDEO)

Pamje lufte/ Çfarë po ndodh në rrugët e këtij qyteti?

Një përplasje e ashpër me armë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin jug-lindor të Adanasë në Turqi duke shkaktuar shqetësim në të gjithë vendin.

Mediat turke raportojnë për një përplasje të armatosur në rrugët e Adanas, ku dy grupe, mes të cilëve fisi 'Cono', i njohur në zonë, kanë luftuar me njëri-tjetrin.

Të fshehur pas mureve të banesave, të armatosur, pjesëtarët e grupeve kanë qëlluar ndaj njëri -tjetrit duke përhapur panik te banorët, të cilët janë mbyllur në shtëpi.

Një banor ka filmuar një moment ku persona të armatosur ecin rrugëve dhe qëllojnë ndaj kundërshtarëve.

Nuk ka ende raportime për viktima apo të plagosur, ndërsa është dashur ndërhyrja e 500 forcave speciale të policisë dhe ushtrisë për të stabilizuar situatën, ndërsa të shoqëruar në polici përfunduan 30 anëtarëve të fisit 'Cono'.

Më të lexuarat