BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Bota

Pamje të rënda! Një person qëllon me shigjeta këdo që i del para në kryeqytet, raportohet të vdekur dhe të plagosur

Disa persona janë vrarë dhe të tjerë janë plagosur në Norvegji, pasi një person i ka sulmuar me hark me shigjeta.

Ngjarja ka ndodhur në qytezën Kongsberg në jugperëndim të kryeqytetit Oslo, mbrëmjen e së mërkurës.

Nuk dihet ende numri i viktimave dhe as shkaku i këtij sulmi të çuditshëm. Sipas policisë, agresori është kapur dhe duket se ka vepruar i vetëm. Ai po merret në pyetje, ndërkohë që qytetarët janë këshilluar të qëndrojnë Brenda.


Në vendngjarje kanë mbërritur ambulanca, dhe helikopterë, që kanë dërguar në spital të plagosurit.

Ministria e Drejtësisë në Norvegji, Monica Maeland tha se po e ndjek nga afër çështjen dhe kërkojë kryerjen e hetimeve sa më shpejt.

 •      
  Pamje të rënda! Një person qëllon me shigjeta këdo
   
 •      
  Pamje të rënda! Një person qëllon me shigjeta këdo
   
 •      
  Pamje të rënda! Një person qëllon me shigjeta këdo
   
 •      
  Pamje të rënda! Një person qëllon me shigjeta këdo
   
 •      
  Pamje të rënda! Një person qëllon me shigjeta këdo
   
 •      
  Pamje të rënda! Një person qëllon me shigjeta këdo

 

Më të lexuarat