BREAKING NEWS

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është kryebashkiaku që mund të “digjet” nga Rama

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën
x
BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x

Bota

Pamje të rënda/ Piloti hero i Ukrainës ndan foton e frikshme nga luftimet me rusët, i gjakosur dhe...

Pamje të rënda/ Piloti hero i Ukrainës ndan foton e frikshme nga

Ukraina po përballet gjithmonë e më shumë me vështirësi në luftën me Rusinë, për shkak edhe të armëve me të cilat ushtria e Vladimir Putin po furnizohet nga Irani.

Së fundmi, një prej pilotëve që përballet çdo ditë me dronët “vetëvrasës” të Iranit, ka ndarë një imazh nga pasojat e kësaj përballjeje.

Pamje të rënda/ Piloti hero i Ukrainës ndan foton e frikshme nga

 Majori Vadym Voroshylov, luftoi me pesë dronë vetëvrasës të prodhuar nga Irani dhe dy raketa përpara se një shpërthim ta linte atë me një plagë të keqe në kokë.

Shpërthimi i dronit i shkaktoi gjithashtu dëme në avionin e tij luftarak, një MiG, duke e lënë Vadymin e plagosur të detyruan të tërhiqej në vend të sigurt, por jo pa bërë një foto, ku shfaqej fitimtar, edhe pse i gjakosur në gjithë fytyrën.

Pamje të rënda/ Piloti hero i Ukrainës ndan foton e frikshme nga

Voroshylovi  mori famë pas një beteje heroike në tetor, raporton MailOnline, për të cilën fitoi dhe çmimin e lavdëruar të Heroit të Ukrainës, Urdhrin e Yllit të Artë nga Presidenti Volodymyr Zelenskyy një muaj më vonë.