BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Bota

Pamje të rënda/ Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin, burri rreh gruan shtatzënë në mes të rrugës, ndërhyjnë kalimtarët për të neutralizuar

Pamje të rënda/ Publikohet video që po ‘thyen’

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku një burrë shihet duke dhunuar gruan e tij shtatzënë. Ngjarja ka ndodhur në një prej rrugëve të Stambollit.

Kalimtarët teksa po shihnin skenën e dhunshme, u përpoqën ta neutralizonin burrin. Sipas mediave turke, pavarësisht ndërhyrjes së policisë, gruaja nuk e denoncoi rastin e dhunës.

Nuk dihen emrat e burrit dhunues, apo gruas së tij, por videoja tashmë është shpërndarë masivisht në rrjetet sociale.

Më të lexuarat