BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Bota

Pamje të rënda/ Qëllohet me thikë në zyrë kryetari i partisë opozitare i këtij vendi, autori dyshohet se... (FOTO)

Kryetari i Partisë së Inovacionit dhe deputeti, Ozturk Yilmaz, është sulmuar ditën e sotme me thikë në zyrën e tij.

Pamje të rënda/ Qëllohet me thikë në zyrë kryetari

Sipas mediave vendase mësohet se Ozturk u godit me thikë nga një person i cili shkoi në zyrën e tij për ta takuar.

Menjëherë kryetari u dërgua në spital pasi mori dy plagë në këmbën e djathtë. Fatmirësisht ai është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë autoritetet po vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit, i cili pas ngjarjes u largua menjëherë.