BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Bota

Pamje të rënda/ U gjet poshtë dyshekut të krevatit, 38-vjeçari në kërkim qëllon drejt policisë (Video)

Pamje të rënda/ U gjet poshtë dyshekut të krevatit,

Policia e shtetit të Oklahomas në SHBA ka publikuar pamjet e një operacioni ku mbeti i vrarë një 38-vjeçar i cili ishte arratisur nga burgu.

Ngjarja ndodhi më 15 nëntor, ku Timothy Johnson u gjet brenda një ruloje në pjesën jugperëndim të kryeqytetit të Oklahomas.

Siç shihet në pamjet e publikuara, ai ishte fshehur poshtë dyshekut të krevatit brenda rulosë. Në momentin që një prej efektivëve zbuloi vendin ku ishte fshehur, 38-vjeçari nxorri pistoletën dhe ia drejtoi policisë.

Efektivët menjëherë i zmbrapsën dhe dolën nga ruloja. Për disa çaste ata shkëmbyen të shtëna me armë zjarri, derisa një prej efektivëve e ekzekutoi 38-vjeçarin.

Nga të shtënat u plagos edhe një efektiv i policisë së Oklahomas, i cili u dërgua menjëherë në spital.