BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ Berisha mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset

Zgjedhjet lokale/ Berisha mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja, PS zyrtarizon kandidatët për secilin qark, ja EMRAT

Përfundon mbledhja, PS zyrtarizon kandidatët për secilin qark, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS për qarkun Tiranë

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS
x
BREAKING NEWS

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja emrat

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja
x
BREAKING NEWS

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali zbulon emrat

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali
x
BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x

Bota

Pamje tronditëse / Nëna dhe foshnja bien me makinë në liqen, shpëtohen mrekullisht nga...

Pamje tronditëse / Nëna dhe foshnja bien me makinë në liqen,

Një ekskavator u përdor për të shpëtuar një nënë dhe foshnjën e saj që kishin rënë me makinë në liqenin Taihu në Kinë.

Një nënë me foshnjën e saj kanë mbetur të bllokuar brenda makinës në pamundësi për të dalë, duke rrezikuar të mbyten.

Disa punëtorë kanë dëgjuar thirrjet për ndihmë, të cilët kanë tentuar me ekskavator të ngrenë makinën që kishte nisur të fundosej në liqen.

Siç mund ta shihni në video , ata ia dolën, e nxorën në sipërfaqe dhe me një çekiç thyen xhamin e përparmë për të lënë fëmijën dhe nënën të dalin jashtë.

Nëna dhe foshnja u dërguan menjëherë në spital dhe u raportua se janë jashtë rrezikut për jetën.