BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Bota

Pamjet po bëjnë xhiron e botës/ Punonjësi i supermarketit pastron shportat për pazar me pështymën e tij

Pamjet po bëjnë xhiron e botës/ Punonjësi i supermarketit

Një grua në Kanada e cila ishte duke bërë pazar, filmoi një video tronditëse në të cilën një punonjës shihet duke pastruar shportat për pazar me pështymën e tij.

Në fakt ky është një gjest i pështirë, pa shtuar këtu faktin se pandemia Covid-19 është akoma prezente.

Incidenti ndodhi në një dyqan ushqimesh FreshCo në Toronto, dhe u filmua nga blerësja Marta Casimiro, e cila tha se incidenti e shokoi dhe e bëri të ndiehej si e 'sëmurë'.

Ajo shtoi se po i njëjti punonjës fshinte edhe karrocat.

Pas incidentit të ndodhur më 5 korrik, ajo u përpoq të fliste me menaxherin e dyqanit, por askush nuk ishte i pranishëm në dyqan atë ditë, kështu që ajo u përpoq të telefononte ditën tjetër.

Menaxherët e dyqanit e pushuan menjëherë punonjësin pas incidentit tronditës.

Pamjet po bëjnë xhiron e botës/ Punonjësi i supermarketit

Pamjet po bëjnë xhiron e botës/ Punonjësi i supermarketit