BREAKING NEWS

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet i vdekur i riu në Elbasan

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet
x
BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x
BREAKING NEWS

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit
x
BREAKING NEWS

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme vendore

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme
x
BREAKING NEWS

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me Shqipërinë”, Spartak Ngjela zbulon arsyen dhe plas deklaratën e fortë: A do e lejojë Rama këtë?

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me
x

Bota

Pamjet që po shpërndahen me shpejtësi, i riu shikohet nga ajo që filmon, krijesa gjysmë-njeri dhe gjysmë-qen që i bëri atë që nuk e kishte menduar

Pamjet që po shpërndahen me shpejtësi, i riu shikohet nga ajo

Një djalë pretendon se ishte "i ngurtësuar për një muaj" pasi supozohej se ishte përndjekur nga një krijesë e çuditshme në periferinë Australiane.

Raportet për një përbindësh gjysmë-njerëzor, gjysmë-qen filluan në 1887 në shtetin amerikan të Miçiganit, por, vazhduan me shpejtësi deri në ditët e sotme dhe ka pasur të ashtuquajtur dëshmitarë të shumtë në të gjithë botën.

Një nga ata "dëshmitarë" është John, i cili ishte duke peshkuar kur ai pretendon se ka takuar krijesën drithëruese që e përndiqte nga bregu i lumit.

Duke ndarë historinë e tij në "Believe: Paranormal & UFO Podcast", austriaku shpjegoi se ai ishte nisur për një udhëtim peshkimi me kajakun e tij në Boxing Day vitin e kaluar, kur papritmas dëgjoi një kërcitje nga pylli pranë tij.

“Vura re se sa herë që lëvizja lopatën në kajakut tim, diçka pranë meje lëvizte”, tha ai.