BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS për qarkun Tiranë

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS
x
BREAKING NEWS

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja emrat

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja
x
BREAKING NEWS

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali zbulon emrat

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali
x
BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen keq ndaj kandidatëve të PS: Duhet të arrestohen

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen
x

Bota

Pamjet TMERRUESE/ Makina fluturon 50 metra në ajër, ky është momenti kur përplaset me kabinën e pagesës

Pamjet TMERRUESE/ Makina fluturon 50 metra në ajër, ky është

Kjo video tregon momentin tronditës kur një shofer përplaset me makinën e tij në një kabinë pagese përpara se makina të fluturojë 50 metra në ajër dhe të përplaset në rrugën në çatinë e saj.

Incidenti thuhet se ka ndodhur në stacionin e pagesës të autostradës Shenyang-Dalian, në Kinën qendrore më 24 nëntor.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin kur shoferi shkon me shpejtësi drejt betonit në hyrje të stacionit të pagesës përpara se të përplaset drejt e në të.

Përplasja është aq e madhe sa që e lëshon makinën  në ajër përpara se të përmbyset në tokë me kokë poshtë.

Çuditërisht, shoferi i mbijetoi përplasjes dhe raportohet se po shërohet në spital, sipas mediave lokale. Rasti aktualisht është nën hetim.