BREAKING NEWS

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush 'fshihet' pas kompanisë 'Eagle Hills'

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush
x
BREAKING NEWS

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk 'hesht' më dhe e tregon hapur: Në Francë, Gjermani apo në Angli...

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk
x
BREAKING NEWS

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën reagimin e fortë pas debateve për Portin e Durrësit

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i Azerbajxhanit njofton vendimin e minutës së fundit

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e rëndësishëm dhe zbardh detajet e fundit

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit rreth të miturës (FOTO-EMRI)

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit
x
BREAKING NEWS

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy efektivët e arrestuar nga policia (FOTO)

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy
x
BREAKING NEWS

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush janë 10 shqiptarët e arrestuar në Greqi (EMRAT+FOTO)

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush
x

Bota

Pamjet virale! Piloti filmon “flotën” e UFO-ve mbi paqësor: Është diçka...(VIDEO)

Pamjet virale! Piloti filmon “flotën” e UFO-ve mbi

Një video, e cila zgjat për 53 sekonda  dhe tregon tre grupe me nga katër drita që fluturonin mbi re dhe nuk ngjasonin me asnjë avion është bërë virale.

Videoja e shpërndarë në rrjetet sociale tregon një pilot ushtarak amerikan duke gjurmuar një “flotë” me UFO mbi Detin e Kinës Jugore, që u filmua më 24 nëntor dhe, sipas American Military News, u ngarkua në një faqe interneti për gjurmimin e UFO- ve më 4 dhjetor.

Piloti dëgjohet duke thënë: "Nuk e di se çfarë është ajo. Kjo është diçka e çuditshme."

Videoja përfundon me zhdukjen e UFO-ve të supozuar nga ajri dhe piloti thotë “ikën.”

Ai thuhet se po fluturonte mbi Detin e Kinës Jugore, jo shumë larg Hong Kongut, kur pa dritat.

Më të lexuarat