BREAKING NEWS

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni zonat më të nxehta nga Covid-19

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni
x

Bota

Panë vdekjen me sy, momenti kur gazetarëve u fluturon mbi kokë raketa gjigante (VIDEO)

Panë vdekjen me sy, momenti kur gazetarëve u fluturon mbi kokë

Në Armeni situata ka agravuar, ku nga luftimet ka pasur viktima dhe të lënduar. Nga videot e pablikuara në rrjetet sociale duket qartë që një grup gazetarësh për pak sa nuk e kanë pësuar me jetë derisa ishin brenda veturës në lëvizje.

Ata ishin duke udhëtuar me makinë në momentin kur mbi kokat e tyre fluturoi një raketë gjigante, e lëshuar nga territori i Armenisë.

Për fat të mirë nuk është lënduar asnjëri prej tyre, por vetura është dëmtuar paksa.

Në videon e publikuar më poshtë shfaqet momenti kur gazetarët që ishin në veturë “shohin vdekjen me sy”, por që raketa kalon mbi ta dhe shpëtojnë pa ndonjë lëndim.