BREAKING NEWS

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha zbardh detaje të reja nga arrestimi i ish-kryebashkiakut të Durrësit: Janë bërë tentativa që...

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan Hoxha zbulon detaje të reja: Ja pse nuk u zbatua menjëherë urdhri i SPAK

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan
x
BREAKING NEWS

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet autori

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK (Detajet)

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK
x
BREAKING NEWS

“Është i gatshëm të ballafaqohet me drejtësinë”/ Avokati zbulon ku ndodhej Vangjush Dako në momentin që doli urdhër-arresti

“Është i gatshëm të ballafaqohet me
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një situatë e tillë i intereson kryeministrit apo po detyrohet...

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një
x
BREAKING NEWS

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon avokati i tij: Ja për çfarë akuzohet

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi
x
BREAKING NEWS

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër të SPAK: Masa e sigurimit me burg nuk është e duhura, ja çfarë rrezikon ish-kryebashkiaku

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër
x

Bota

Para dhe pas tërmeti tragjik! Imazhet trishtuese që tregojnë shkatërrimet në Turqi (Foto)

Para dhe pas tërmeti tragjik! Imazhet trishtuese që tregojnë

Të paktën 4900 njerëz kanë vdekur si pasojë e tërmeteve shkatërruese që goditën dje Turqinë dhe Sirinë.

Shkatërrimi në masë vjen përmes këtyre fotove, ku shihen disa ndërtesa historike që tashmë janë rrënuar nga tërmeti 7.8 ballë.

Infrastruktura jetike, shtëpitë e njerëzve dhe monumentet me rëndësi të madhe kulturore u shkatërruan të gjitha brenda pak minutash.

Deri më tani përllogariten se janë shembur 5,775 ndërtesa.

Ndërsa në Turqi raportohet për 3,381 të vdekur dhe 11,119 të plagosur.

Ndërsa në Siri 1,500 viktima dhe 3,600 të plagosur.