BREAKING NEWS

Ngjarja që ngriti në këmbë shtetin/ Sipas Blendi Fevziut, ja pse ndodhi sulmi me armë te zyrat e Top Channel

Ngjarja që ngriti në këmbë shtetin/ Sipas Blendi Fevziut, ja
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin që arrestoi policin e RENEA-s

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të tjera largime nga listat e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të
x
BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x

Bota

Parashikimi i tmerrshëm i Baba Vangës për luftën në Ukrainë bën gruan e ushtarit rus të shpërthejë në lot

Parashikimi i tmerrshëm i Baba Vangës për luftën në

Gruaja e një ushtari rus dëgjohet duke qarë pasi dëgjon parashikimin e mistikes së verbër Baba Vanga për luftën në Ukrainë në një telefonatë të përgjuar me burrin e saj.

Telefonata u ngarkua në YouTube nga Drejtoria e Inteligjencës e Ministrisë së Mbrojtjes të Ukrainës.

Në të, ushtari dhe gruaja e tij ankohen për faktin se ata nuk do të takohen për një kohë të gjatë.

Ai shpjegon se nuk mund të kthehet në shtëpi, nisur nga ajo që ka ndodhur me të tjerët që kanë refuzuar urdhrat.

Ajo përpiqet të ruajë qetësinë e saj pasi beson se Baba Vanga, mistikja bullgare që bëri një sërë parashikimesh për botën përpara vdekjes së saj në 1996.

Ajo parashikoi që lufta të zgjasë edhe dy vite të tjera.