BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Bota

Pas fotos virale, nuk e priste këtë lajm surprizues! Punoi me të brendshme në spital dhe më pas u shkarkua, infermierja merr ofertën që e ëndërron çdo femër

Pas fotos virale, nuk e priste këtë lajm surprizues! Punoi me të

U bë virale dhe u shpërnda me shpejtës në rrjetet sociale dhe mediat online botërore fotogarfia e infemieres që shërbente në spital vetëm me të brendshme.

Infermierja ruse, pas këtij veprimi, u pezullua nga puna dhe ndaj saj u morën masa disiplinore, për shkelje etike. Mirëpo, pas fotos ajo ka marrë një mbështetje të gjerë dhe kërkohet që ndaj 23-vjeçares Nadia të hiqen masat disiplinore. Mjekët pohuan se kishte mungesë të veshjeve të sigurta për mbrojtjen kundër koronavirusit në Spitalin Rajonal Klinik Tula.

Së fundmi në një tjetër zhvillim të lidhur me çështjen, drejtoresha e kompanisë së veshjeve të brendshme ‘Miss X’, Anastasia Yakusheva e kërkon infermieren si modele për veshjet e saj.

“Ne duam që infermierja nga Tula të bëhet modele e veshjeve tona të brendshme. Jemi gati t’i dërgojmë kompletin e fundit të produkteve tona dhe në të ardhmen dëshirojmë të bëjmë një kontratë vjetore me të”, u shpreh ajo, sipas Daily Mail.

Kjo ishte diçka e papritur për infermieren që mori vëmendjen e gjithë botës në një kohë kaq të shkurtër. Nuk dihet nëse 23-vjeçarja do pranojë propzimin e prezantimit të veshjeve të brendshme.

Më të lexuarat