Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Bota

Pas infektimit me koronavirus, vjen lajmi i mirë për Berluskonin

Pas infektimit me koronavirus, vjen lajmi i mirë për Berluskonin

Ish-kryeministri italian, Silvio Berluskoni, të hënën do të dalë nga spitali ku ishte duke u trajtuar pas infektimit me koronavirus dy javë më parë.

Sipas mediave italiane, gjatë këtyre ditëve, Berluskoni nuk ka qenë asnjëherë në terapi intensive dhe as i intubuar, si dhe gjithmonë ka marrë frymë në mënyrë të pavarur.

Ai u infektua me koronavirus kur po i kalonte pushimet në Sardenjë.