BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Bota

Pas Zani Çaushit, një tjetër emër i njohur për botën e krimit kërkon lirinë

Pas Zani Çaushit, një tjetër emër i njohur për

Zani Çaushi ka kërkuar ditën e djeshme lirinë, me justifikimin se do punojë sapo të dalë.

Pas Çaushit lirimin nga burgu e kërkon dhe i forti tjetër i Vlorës, Gazmend Brakaj, i njohur ndryshe me pseudonimin Gaxhai.

Brakaj drejtonte një bandë e cila kishte konflikte me bandën tjetër të Zani Çaushit në Vlorë, i cili po ashtu kërkonte dje uljen e dënimit.