BREAKING NEWS

Lulzim Basha merr vendimin më të fundit dhe dorëzon në Këshillin e Evropës...

Lulzim Basha merr vendimin më të fundit dhe dorëzon në
x
BREAKING NEWS

Thika përgjak Tepelenën, 42-vjeçari godet rëndë gruan dhe më pas veten

Thika përgjak Tepelenën, 42-vjeçari godet rëndë gruan
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e Elbasanit

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x

Bota

Pensionisti "xheloz" hakmerret ndaj fqinjit të tij, bën veprimin drastik

Pensionisti "xheloz" hakmerret ndaj fqinjit të tij, bën

Një pensionist u hakmor ndaj një fqinji të ri duke përdorur në mënyrë të pashpirt një çelës për të “gërvishtur” veturën e tij në Bournemouth, Angli. 
Keith Ardley, 75 vjeç, u tha se ishte xheloz për makinën e re të Marius Crisan dhe e dëmtoi atë nga inati, shkruajnë mediat britanike. Ai u kap nga kamerat e sigurisë duke “gërvishtur” me një çelës veturën, në parkingun e pallatit ku ata banojnë. I pandehuri e mohoi veprën penale dhe këmbënguli në gjykatë se ai ‘nuk thotë kurrë gënjeshtra’.

Ai madje ka thënë se i kishte parë gërvishtjet një ditë para incidentit.

Tensionet midis Ardley dhe Crisan ishin krijuar pasi viktima u zhvendos në banesa dhe u përpoq të krijonte një shoqatë banorësh.