BREAKING NEWS

"Erdhi një mashtrues...", analisti plas deklaratën e fortë: McGonigal kuptoi se këtu bëhen para, mburreshin se kishin një shok në FBI

"Erdhi një mashtrues...", analisti plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Skandali me ish-zyrtarin e FBI-së/ Deputeti i PS e zbulon: Ja e vërteta që ju nuk e dini

Skandali me ish-zyrtarin e FBI-së/ Deputeti i PS e zbulon: Ja e
x
BREAKING NEWS

Deklarata ‘bombë’ e Kryemadhit: McGonigal është kontaktuar sulmuar Ilir Metën

Deklarata ‘bombë’ e Kryemadhit: McGonigal është
x
BREAKING NEWS

Dosja McGonigal/ Klodiana Lala zbardh detaje të pathëna: Ish-agjenti vizitoi zyrën e Ramës i pashoqëruar nga ambasada, ja kush është Kutia e Pandorës

Dosja McGonigal/ Klodiana Lala zbardh detaje të pathëna: Ish-agjenti
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e forta: Ja çfarë i kërkoi Tom Doshi agjentit të FBI të hetonte për Ilir Metën

Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e forta: Ja çfarë i kërkoi Tom
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon si e gjeti Charlie McGonigal te restoranti i njohur: Ishte në tavolinë me ish-politikanin biznesmen

Artan Hoxha tregon si e gjeti Charlie McGonigal te restoranti i njohur: Ishte
x
BREAKING NEWS

“Jemi më pranë se kurrë ‘amnistisë fiskale’”/ Artan Hoxha ironizon projektin e Portit të Durrësit dhe zbardh prapaskenat e forta: Çmimi ”dysheme” nis nga...

“Jemi më pranë se kurrë ‘amnistisë
x
BREAKING NEWS

“Vetëm Luiz Ejlli e përmbys Ramën”/ Ish deputeti habit me deklaratën: Nuk janë burra shteti, por...

“Vetëm Luiz Ejlli e përmbys Ramën”/ Ish deputeti
x

Bota

Përfundon periudha e zisë, Charles III dhe Camilla japin njoftimin e rëndësishëm

Përfundon periudha e zisë, Charles III dhe Camilla japin njoftimin e

Mbreti Charles III dhe  bashkëshortja e tij, Camilla, janë rikthyer në detyrat e tyre pas përfundimit të periudhës së zisë për familjen mbretërore

Mesditën e së martës, llogaritë zyrtare të familjes mbretërore në Twitter dhe Instagram postuan një foto të çiftit mbretëror si foto profili nga një ngjarje e vitit 2020.

Gjithashtu u postua një portret i mrekullueshëm i Mbretëreshës së ndjerë Elizabeth i shoqëruar me fjalët e mëposhtme: “Periudha e zisë mbretërore pas vdekjes së monarkes ka përfunduar”. Ky tregim do të vazhdojë të pasqyrojë punën e mbretit, bashkëshortes së tij dhe anëtarëve të tjerë të familjes mbretërore, si dhe të kujtojë momente nga jeta dhe vepra e Mbretëreshës Elizabeth.”

Gjatë periudhës së zisë mbretërore, anëtarët e familjes mbretërore u shfaqën vetëm për detyrat e nevojshme dhe sigurisht që të gjithë ishin të veshur me të zeza. Nga sot, e martë, 27 shtator, ata tashmë po i kthehen përditshmërisë, pas një jave zie.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily)