Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Aktualitet

Përplasen 4 makina në Rrogozhinë, njëra prej tyre përmbyset në...

Përplasen 4 makina në Rrogozhinë, njëra prej tyre

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Rrogozhinë ku katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Njëra prej tyre është rrotulluar disa herë në rrugë, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.