BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Bota

Përplasje e përgjakshme në Greqi! Qëllohen gjashtë policë, vdes 1 person, të tjerët dërgohen me urgjencë në spital

Përplasje e përgjakshme në Greqi! Qëllohen gjashtë

Një përplasje e përgjakshme ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në rrugën Frixou, në Peramane, duke lënë të vdekur një person.

Efektivët e ekipit të DIAS-s kontrolluan një mjet të dyshimtë në të cilin ishin tre persona. Ata nuk respektuan sinjalet rrugore, ndaj u ndoqën nga policia. Ndjekja përfundoi deri në Pire, në rrugën Frixou.

Drejtuesi i mjetit qëlloi me armë zjarri në drejtim të policisë, duke lënë të plagosur gjashtë efektivë. Më pas ka nisur përplasja me armë mes policisë dhe tre personave të dyshimtë që ndodheshin në mjetin që u ndoq.

Njëri nga tre personat që ishte në mjet ka ndërruar jetë, tjetri është plagosur ndërsa i treti nuk mori asnjë lëndim. Policët janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. 

Më të lexuarat