Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po ecte me shpejtësi 160km/h, policia çmendet kur sheh se kush ishte brenda makinës

Postuar: 24/09/2018 - 23:57

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Yorkshire në Britani. Pasi kishin marrë njoftimin se një makinë Golf ishte vjedhur në Shipley, policia është vënë në ndjekje të mjetit.

Mirëpo, policët nuk e kishin menduar se brenda makinës do të ishte një 13-vjeçar. Policia në një njoftim në Twitter njoftoi se arrestoi shoferin e makinës si dhe pasagjerin 7-vjeçar që e ishte i pranishëm me të miturin.

Si pasojë e shpejtësisë makina u përplas me një bordurë ku fatmirësisht asnjë person nuk u lëndua.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 19:58

 Të paktën 18 persona u vranë dhe dhjetëra të tjerë u plagosën nga sulmi në një kolegj në Krime, rajon ukrainas i aneksuar nga Rusia.

Postuar: 17/10/2018 - 19:36

Ish-ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias ka reaguar në Twitter pas dorëheqjes nga posti.

Postuar: 17/10/2018 - 19:35

 Mediat turke kanë nxjerrë sot në dritë detaje të reja në lidhje me vrasjen Jamal Khashoggi.

Postuar: 17/10/2018 - 19:21

Nuk kishte më asgjë për të bërë për 67-vjeçarin, i cili u prek nga një sëmundje ndërsa ishte në a

Indi, momenti kur nëna ari i reziston tigrave për të mbrojtur të vegjëlit

Postuar: 17/10/2018 - 19:14

Disa foto të rralla kanë kapur momentin kur një nënë ari e nevrikosur ka arritur të përzërë dy
Gjermania heton motivin terrorist për sulmin në Këln

Postuar: 17/10/2018 - 18:47

Prokurorët gjermanë sugjeruan sot se autori sirian i sulmit të së hënës në Këln ka vepruar prej

Postuar: 17/10/2018 - 17:47

Një grup ndërkombëtar astronomësh njoftonin se kanë zbuluar një strukturë titanike në universin