BREAKING NEWS

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton deklaratën e bujshme të Ilir Metës, zbërthen skenarin e presidentit me Sali Berishën: O pushtetin o kokën e Lulit!

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton
x

Bota

Po kontrollonin makinën para se të kalonte, roja shokohet nga ajo që gjen brenda thesit me hi toksik (VIDEOJA po bën xhiron e botës)

Po kontrollonin makinën para se të kalonte, roja shokohet nga ajo

Një maroken u gjet brenda një thesi me hi toksik nga rojet spanjolle ku po përpiqej që të kalonte kufirin në mënyrë ilegale.

Mediat e huaja raportojnë se rojet kufitare menduan se ishte i vdekur, pasi hiri është helmues, por shumë shpejt ata e zbuluan se është gjallë sepse marokeni reagoi.

Pamjet e mëposhtme tregojnë se si një oficer i Gardës Civile dalloi këmbën e burrit brenda thesit para se ta ngrinte dhe po i thoshte kolegut aty pranë, “ai ka vdekur”.

Hiri po eksportohej në Spanjë, ku përdoret zakonisht në beton, çimento dhe riparime rrugësh.

Më të lexuarat