BREAKING NEWS

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim, përfaqësuesit e Këshillit Politik bëjnë një tjetër lëvizje

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim,
x

Bota

Ç’po ndodh me presidentin amerikan? Ka dalë si kurrë më parë dhe në kundërshtim me idetë e tij

Më shumë se dy muaj nga nisja e emergjencës koronavirus, dalin pamjet e presidentit Donald Trump me maskë, e para e tij, që bie në kundërshtim me bindjen dhe teorinë e tij për mos të mbuluar fytyrën për t’u mbrojtur nga koronavirusi.

Në imazhet e publikuara nga “Sky News”, presidenti shihet me maskë mbrojtëse, gjatë një vizite në fabrikën “Ford” në Michigan.

Por, para gazetarëve, doli pa maskë, duke shpjeguar: “Nuk është e nevojshme, më përpara e kisha një, por nuk doja t’ju jepja kënaqësinë të më shihnit me të”.

Ç’po ndodh me presidentin amerikan? Ka dalë si kurrë

Më të lexuarat