BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Bota

Po notonte nën 100 metra thellësi, zhytësit i ndodh e papritura

Një zhytës në ujërat e Alabama-s, ka rënë aksidentalisht në grepin e një peshkatari, i cili e tërhoqi atë deri në sipërfaqe.

Zhytësi J.T. Thompson kishte dalë në Orange Beach, Alabama, dhe ishte 100 metra nën ujë kur ndodhi incidenti.

Dhe nuk kaloi shumë, ndërsa peshkatari filloi ta tërhiqte në sipërfaqe.

Ai tha se akoma nuk e di kush ishte peshkatari që e tërhoqi lart, pasi në momentin kur doli në sipërfaqe, anija kishte ikur.

Po notonte nën 100 metra thellësi, zhytësit i ndodh e papritura

Po notonte nën 100 metra thellësi, zhytësit i ndodh e papritura