BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x
BREAKING NEWS

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një të tillë, kurrë mos iu afroni, përcilleni me përbuzje dhe përçmim

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një
x

Bota

Po qarkullon me shpejtësi, veprimi i pazakontë i Putin tregon gjithçka mbi shëndetin e tij (VIDEO)

Po qarkullon me shpejtësi, veprimi i pazakontë i Putin tregon

Vladimir Putin është filmuar sërish ndëersa mbahet në mënyrë të pazakontë pas karrikes ndërsa supozimet rreth shëndetit të presidentit rus janë më të shumta se kurrë më parë.

Në pamjet e filmuara gjatë takimit së të martës me Miguel Díaz-Canel, presidentin e Kubës dhe njëkohësisht kreun e partisë komuniste të vendit, Putini shihet ndërsa qëndron i ulur në karrige në një mënyrë të çuditshme ndërsa flisnin para kamerave.


Edhe pse pamjet e publikuara nga Kremlini janë të “kuruara” në detaje, këtë vit janë vënë jo pak herë re sjellje të pazakonta të liderit 70-vjeçar të Rusisë.

Të shumta kanë qenë spekullimet apo “thashethemet” se presidenti rus mund të jetë duke vuajtur nga ndonjë sëmundje serioze apo edhe rreth ekzistencës së një numri të konsiderueshëm “dublantësh”.

Megjithatë, nuk mund të thuhet me siguri nëse pas mënyrës sesi Putini mban dorën në karrike, apo sesi lëviz kryesisht një nga këmbët, qëndron ndonjë problem i mundshëm shëndetësor.