BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin që arrestoi policin e RENEA-s

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin
x
BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x

Bota

Prej më shumë se 4 orësh në operim, mjekët dalin në konferencë urgjente dhe flasin për vdekjen e ish kryeministrit: Nuk gjetëm plumb në trup! Pësoi atak kardiak kur…

Prej më shumë se 4 orësh në operim, mjekët dalin

Mjekët e spitalit Nara në Japoni, kanë dalë në një konferencë për vrasjen e ish-kryeministrit Shinzo Abe mëngjesin e sotëm.

Ata shprehen se në momentin Abe pësoi një arrest kardiak në vendngjarje. Pavarësisht përpjekjeve prej 4 orësh, ata nuk mundën ta shpëtojnë ish-kryeministrin.

Mjekët nuk mundën të ndalojnë gjakderdhjen. Sipas tyre, Abe kishte dy plagë, një në qafë, në shpatull dhe një në kurriz e cila ishte e thellë dhe shkonte deri në zemër.

Por gjatë operacionit, ata nuk mundën të gjejnë asnjë plumb në trupin e të ndjerit.

Më të lexuarat