BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x

Bota

Prekëse/ Mësuesja 23-vjeçare humb jetën teksa po kthehej nga shkolla, prindërit e saj marrin vendimin e rëndësishëm dhe shpëtojnë 8 persona të tjerë

Prekëse/ Mësuesja 23-vjeçare humb jetën teksa po kthehej

Një mësuese e re ka mbetur e pajetë në një aksident ndërsa udhëtonte me makinë duke u kthyer nga shkolla në shtëpi përpara fillimit të punës së saj të parë në shkollë. Mirëpo ajo ka shpëtuar tetë jetë të tjera pasi familja e saj ra dakord ta mbante në jetë për t’i transplantuar organet e saj.

Beca Richards, 23 vjeç, kishte udhëtuar në shkollën fillore në Narberth, Pembrokeshire, përpara fillimit të një semestri të ri – i pari i saj si mësuese – për të ngritur klasën e saj më 20 gusht.

Ajo kishte përfunduar vetëm kohët e fundit kualifikimet e saj të mësimdhënies, por ndërsa u kthye në shtëpi, Vauxhall Corsa e saj u përfshi në një përplasje kokë më kokë me një kamion çimentoje dhe vdiq në spital.