Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Bota

Profesori e ironizoi se kishte veshur minifund, studentja i kundërpërgjigjet menjëherë duke u zhveshur në klasë, miqtë e saj e nxjerrin live në “Facebook”

Profesori e ironizoi se kishte veshur minifund, studentja i

Një studente është zhveshur dhe ka qëndruar me të brendshme gjatë kohës që po prezantonte temën e saj të diplomimit.E gjitha kjo ndodhi si shenjë proteste ndaj komenteve të profesorit, i cili e ironizoi në lidhje me minifundin, që sipas tij ishte shumë i shkurtër.

Letitia Chai, e sapodiplomuar në Universitetin e Cornell në Ithaca të New York-ut, u filmua nga miqtë e saj dhe u transmetua live në “Facebook” gjatë momentit të zhveshjes. Letitia pretendon se këtë veprim e bëri “kundër besimeve shtypëse ndaj femrave dhe diskriminimit”.

Studentja u shpreh se profesori i kishte thënë se veshja e saj, eksitonte meshkujt.

“Nuk dija si të vazhdoja, prandaj u zhvesha për t’u përgjigjur”, shkroi ajo në një postim në Facebook.

Profesori e ironizoi se kishte veshur minifund, studentja iProfesori e ironizoi se kishte veshur minifund, studentja iProfesori e ironizoi se kishte veshur minifund, studentja iProfesori e ironizoi se kishte veshur minifund, studentja i

Më të lexuarat