Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Bota

Propozimi më i pazakontë! Burri bën veprimin ekstrem vetëm për të marrë “PO-në” e infermieres, i vë flakën...

Propozimi më i pazakontë! Burri bën veprimin ekstrem vetëm

Një 53-vjeçar i quajtur Riky Ash, i ka vënë flakën vetes teksa propozonte të dashurën e tij infermiere.

E pushtuar nga “tmerri” dhe dashuria njëkohësisht gruaja i jep përgjigje pozitive 53-vjeçarit, i cili duket tepër i lumtur në foto nga kjo përgjigje.

Propozimi më i pazakontë! Burri bën veprimin ekstrem vetëm