BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Bota

Publikohet fatura që po thyen rrjetin/ Pushuesit paguajnë sa “qimet e kokës”! Ja shifra marramendëse për t’u larë në det

Publikohet fatura që po thyen rrjetin/ Pushuesit paguajnë sa

Pushuesit në Turqi po paguajnë shifra të pabesueshme në disa resorte në Bodrum. Dikush ka paguar 43 paund për një qebap dhe dikush tjetër 65 paund për t’u larë në det.

Në rrjet po qarkullon një faturë nga një beach-bar, ku çmimi i një kafeje ka kapur 7.30 paund.

Plazhi është i të gjithëve, por vizitorët në një prej hoteleve aty u duhej të paguajnë një tarifë goxha të lartë nëse duan të futen në det teksa qëndrojnë aty.

Kryebashkiaku i Bordumit u justifikua se kjo është mënyra e vetme që bizneset të mbijetojnë pas impaktit të Koronavirusit në turizëm.