BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Bota

Publikohet video që po shpërndahet me shpejtësi/ Babë e bir përdorin gjithmonë të njëjtin truk për të gjetur parking, revoltohet fqinji i tyre

Publikohet video që po shpërndahet me shpejtësi/ Babë e bir

Parkimi është një problem i ditëve tona. Megjithatë, një familje në Angli duket se i ka dhënë fund këtij problemi.

Një fqinj ka akuzuar babë e bir në një video që bën xhiron e internetit për hartimin e një plani për të mbajtur gjithmonë në dispozicion një vend parkimi jashtë shtëpisë së tyre.

Çfarë po bëjnë ata? Kur njëri largohet, tjetri parkon makinën në vendin e tij. Pra, në këtë mënyrë ata nuk lejojnë askënd të parkojë në atë vend të caktuar, pasi kur makina e babait nuk është e parkuar është e djalit.

Gjëja qesharake është se në videon që është publikuar dhe ka mbi 2 milionë shikime, duket se ka vend për të dyja makinat dhe në fakt njëra është pas tjetrës.

“Mendoj se është qesharake dhe e trishtueshme që ata janë kaq të fiksuar pas kësaj, pasi ka shumë hapësirë ??në zonë për të parkuar të dyja makinat. Ata të dy jetojnë atje, kështu që e ndërrojnë atë hapësirë ??të veçantë parkimi kur njëri vjen dhe tjetri shkon. Është stresi më i madh i jetës së tyre. Unë qesh me ta se kanë sistem” , ka komentuar fqinji i tyre.