BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Bota

Publikohet videoja që po thyen rrjetin/ Hodhi në ajër me makinë kalimtarin dhe ‘ia mbathi’, e reja tronditet kur merr vesh emrin e personit që kishte përplasur

Publikohet videoja që po thyen rrjetin/ Hodhi në ajër me

Një e re përplasi dhe la të plagosur në gjendje të rëndë një të moshuar, i cili po ecte në vijat e bardha. Më vonë ajo mësoi se personi të cilit i kishte shkaktuar aksidentin ishte vjehrri i saj.

Aksidenti ndodhi për shkak se ajo po përdorte telefonin kur shtypi 61-vjeçarin në zonën e Highfields.

Madje ajo nuk ndaloi as ta ndihmonte, por kamerat e sigurisë në zonë bënë që autoritetet që identifikonin fajtoren.