BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Bota

Punonjësit i kërkojnë të zbatojë rregullat për shkak të koronavirusit, klientja bën gjestin e pabesueshëm pasi hyn në market (VIDEO)

Punonjësit i kërkojnë të zbatojë rregullat për

Një ngjarje irrituese nga ana e një klienteje ka ndodhur në një market në Surrey të Britanisë së Madhe, ku kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin e dhunshëm të klientes e cila zemërohet pasi i kërkohet nga punonjësit të zbatojë masat e nevojshme të distancimit social. Klientja është zemëruar pasi ju kërkua të respektojë rregullat, dhe nisi të rrëzojë përtokë rafte të tëra me verë dhe pije alkoolike. Më pas autorja është ndaluar nga policia.