BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Bota

Pushime me Ivanka Trump në vendin tonë/ Presidenti miliarder i PSG u bë me djalë teksa ndodhej në Shqipëri, bashkëshortja e tij solli në jetë fëmijën e katërt

Pushime me Ivanka Trump në vendin tonë/ Presidenti miliarder i PSG u

Miliarderi Naser al Khelaifi, presidenti i Paris Saint Germain, teksa qëndronte në Shqipëri, ka mësuar se ka ardhur në jetë djali që ai dhe bashkëshortja prisnin.

Bëhet fjalë për periudhën që Naser al Khelaifi ndodhej në Jugun e Shqipërisë, të cilin e shëtiti bashkë me vajzën dhe dhëndrin e ish-Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, Ivanka dhe Jared Kushner.

Vizitën e vajzës së Trump në Shqipëri bashkë me grupin shoqëror e bëri publik historiani Auron Tare. I ftuar në “Opinion”, Tare tha se ka bërë edhe “guidën” e tyre gjatë pushimeve në jug të vendit.

Më të lexuarat