BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x
BREAKING NEWS

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e fundit: Ja sa raste të reja janë regjistruar me Covid-19

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e
x

Bota

Putin 'zhvishet' në Gjenevë para takimit me Biden, i gjithë trupi i mbushur me para (Foto)

Putin 'zhvishet' në Gjenevë para takimit me Biden, i

Në Gjenevë, para takimit të presidentit të SHBA-ve Joe Biden me atë të Rusisë, Vladimir Putin, një ‘Vladimir Putin” qarkullon nëpër rrugë, i zhveshur tek pjesa lart.

Ky person, mori pjesë në protestën e organizuar për të kërkuar lirimin e kritikut kryesor të Kremlinit, Alexei Navalny.

Me gjysmën e trupit të zhveshur dhe me pantallona ushtarake për të përqeshur veshjen e pushimit të presidentit real të Rusisë, protestuesi Alexander Lyubushin, vendosi një maskë me fytyrën e Putin dhe me ironi i kërkoi policisë që të arrestonte demonstruesit, teksa përpiqet t’i korruptojë ata me para të falsifikuara.

Putin 'zhvishet' në Gjenevë para takimit me Biden, i

Putin 'zhvishet' në Gjenevë para takimit me Biden, i

Putin 'zhvishet' në Gjenevë para takimit me Biden, i