BREAKING NEWS

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113 mijë eurot nga biznesmeni

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113
x
BREAKING NEWS

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha thirrje policisë: Shkoni te bandat, te ngjarjet e fundit kriminale në Tiranë makinat janë vjedhur në të njëjtin qytet

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Deklarata ‘bombë’ e Artan Hoxhës: Pronarët e Top Channel kanë ndjerë rrezik, ata e dinë se nga vjen sulmi

Deklarata ‘bombë’ e Artan Hoxhës: Pronarët e Top
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri, reagon policia

Të shtëna me armë zjarri, reagon policia
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Përçahen demokratët e Berishës në Sarandë

Çfarë po ndodh? Përçahen demokratët e Berishës
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 maji/ Ish deputeti reagon për tërheqjen e kandidatëve të PD-së: Bombën ia ka vënë Berisha

Zgjedhjet e 14 maji/ Ish deputeti reagon për tërheqjen e
x
BREAKING NEWS

Kush e ka radhën? Paralajmërimi i bujshëm i ambasadorit britanik: Këtë vit do ketë “non grata” të tjerë

Kush e ka radhën? Paralajmërimi i bujshëm i ambasadorit britanik:
x
BREAKING NEWS

Operacion antidrogë në Malësinë e Madhe

Operacion antidrogë në Malësinë e Madhe
x

Bota

“Qëndro larg burrit tim”/ Si 29-vjeçarja zbuloi se i dashuri i saj ishte i martuar, mesazhi tronditës që i shembi gjithçka para syve: Jo vetëm që kishte grua, por edhe…

“Qëndro larg burrit tim”/ Si 29-vjeçarja zbuloi se i

“Burri me të cilin mendova se do kalojë pjesën tjetër të jetës është i martuar”, ka rrëfyer një 29-vjeçar. Ajo tregoi se u njohën në një aplikacion takimesh dhe ishte dashuri me shikim të parë.

Ishte burri me të cilin mendova se do të kaloja pjesën tjetër të jetës, derisa erdhi goditja dërrmuese që ai ishte i martuar.

Unë jam 29 dhe ai 35-vjeç. U njohën në një aplikacion takimesh dhe që në momentin kur u pamë në sy u ndezën shkëndijat.

Nuk kisha ndjerë kurrë ndjenja kaq të forta për dikë në një kohë kaq të shkurtër.

Ai është gjithçka që kisha ëndërruar ndonjëherë, një mashkull i dhembshur, i qeshur dhe romantik. Ne po flisnim për të ardhmen tonë së bashku, më tha që mezi priste të kishte një fëmijë me mua. Madje kishim nisur të kërkonim një shtëpi për të jetuar së bashku.

Unë ‘jetoja’ mbi re, por gjithçka mu shemb në kokë kur mora një mesazh nga një numër i panjohur ku shkruhej: “Qëndro larg burrit tim.”

Në fillim mendova se ishte shaka, por më pas më solli një foto nga dita e dasmës së tij.

Nuk mund ta besoja. Jo vetëm që kishte një grua, por edhe dy fëmijë të vegjël.

Zemra ime u copëtua në një milion copa. Gjithçka që më kishte thënë për veten e tij ishte një gënjeshtër.

Isha aq e lënduar sa ia bllokova numrin menjëherë dhe nuk e kam parë më që nga ajo kohë. Duke u kthyer pas në kohë, mendoj se i ka shpërfillur të gjithë shenjat paralajmëruese.

Asnjëherë nuk kam qëndruar në shtëpinë e tij dhe tema e takimit me familjet e njëri-tjetrit është shmangur gjithmonë.

Ai do të zhdukej për ditë të tëra, dhe ndërsa unë mendoja se ishte e çuditshme, disi e binda veten se ishte thjesht i zënë me punë. Mendoj se doja të shihja më të mirën tek ai.

Tani jam zemërthyer dhe pyes veten se çfarë kam bërë ndonjëherë për ta merituar këtë.