BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x
BREAKING NEWS

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/ Gazetari zbardh prapaskenat e forta: Grupet kriminale e kanë metodë përdorimin e...

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/
x
BREAKING NEWS

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si qëndron e vërteta

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si
x
BREAKING NEWS

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më e fundit e prokurorisë për “Kobrën” dhe pesë të tjerë

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më
x
BREAKING NEWS

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën
x
BREAKING NEWS

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente, makina monitoruese zbret në terren (Detaje)

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me
x
BREAKING NEWS

Kush e vrau Brilant Martinajn? Artan Hoxha zbardh detaje tronditëse nga atentati në Fushë- Krujë: E njëjta skuadër i bëri atentatin edhe...

Kush e vrau Brilant Martinajn? Artan Hoxha zbardh detaje tronditëse nga
x

Bota

Qëndronte e fshehur prej disa muajsh, del nga ‘strofkulla’ e dashura e Putinit, i habit të gjithë me lukun e ri

Qëndronte e fshehur prej disa muajsh, del nga ‘strofkulla’ e

Kabayeva shfaqet relativisht rrallë në publik, ku këtë vit ajo u pa vetëm disa herë në ngjarje zyrtare, por të shtunën ajo shkoi në Soçi për të hapur një qendër të re për gjimnastikë.

39-vjeçarja nuk donte të diskutonte për luftën në Ukrainë, as nuk iu përgjigj pyetjeve rreth Putinit, por foli ekskluzivisht me kolegët gjimnastësh. "Kur merresha me gjimnastikë dhe sport, as që mund të ëndërroja për kushtet që ekzistojnë sot në këtë qendër. Por jeta na tregon se e pamundura është e mundur. Dhe Rusia është një vend me mundësi të mëdha", tha ajo.

Mediat u interesuan edhe për pamjen e Alinës – prej muajsh spekulohet se si ajo ashtu edhe Putini iu nënshtruan disa operacioneve plastike për të rinovuar dhe shtrënguar fytyrat e tyre. Gruaja ruse me të vërtetë duket dukshëm ndryshe në krahasim me vitet e saj të mëparshme - mollëzat e saj janë më të plota, buzët e saj janë më të mëdha dhe nuk ka asnjë rrudhë në fytyrën e saj, edhe pse është në një moshë kur kjo është e pamundur.

Qëndronte e fshehur prej disa muajsh, del nga ‘strofkulla’ e

Mediat shtetërore të Moskës nuk lejohen të shkruajnë për lidhjen e dashurisë 15-vjeçare mes Alinës dhe Putinit, si dhe për dy fëmijët që dyshohet se ka çifti. Kujtojmë se në shtator të këtij viti, mediat e huaja raportuan se gjimnastja dyshohet se ka kryer një abort kur ishte tashmë në javën e 20-të shtatzënë dhe me insistimin e Putinit, shkruan “Daily Mail”.

Qëndronte e fshehur prej disa muajsh, del nga ‘strofkulla’ e

"Si rezultat, marrëdhënia midis Putinit dhe Kabaeva u përkeqësua. Gjithashtu, ndërlikimet u shfaqën pas abortit dhe Kabaeva nuk mundi të shfaqej në publik për disa kohë", shkruan gjenerali SVR në kanalin Telegram. Ata pretendojnë se kanë informacion të besueshëm nga Kremlini, por nuk kanë dhënë asnjë provë të fortë për këtë.