BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Bota

Reagimi “bombë” nga Rusia: Kemi prova që Perëndimi është i përfshirë në “sabotimin” e Nord Stream

Reagimi “bombë” nga Rusia: Kemi prova që Perëndimi

Shefi i spiunazhit rus ka thënë se Moska ka prova që tregojnë se Perëndimi ka pasur gisht në rrjedhjen e tubacioneve Nord Stream,  sipas raportimeve nga agjencitë e lajmeve ruse, shkruan Al jazeera.

“Ne kemi prova që tregojnë se Perëndimi ka organizuar dhe zbatuar këto akte terroriste,” tha Sergei Naryshkin, kreu i shërbimit të inteligjencës së jashtme të Rusisë.

Kjo është akuza më e drejtpërdrejtë kundër Perëndimit nga një zyrtar i lartë rus. Ai nuk specifikoi se çfarë provash kishte Rusia.

Presidenti Vladimir Putin tha të enjten se “sabotimi i paprecedentë” kundër tubacioneve të gazit Nord Stream ishte “një akt i terrorizmit ndërkombëtar”.