BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Bota

Rekord të infektuarish në shtetin aziatik, shifra të tilla nuk janë regjistruar kurrë më parë që nga shpërthimi i pandemisë

Rekord të infektuarish në shtetin aziatik, shifra të tilla nuk

Në Indi u regjistrua shifra më e lartë që nga shpërthimi i pandemisë, 6654 raste të reja në 24 orë.

Nuk ulet ritmi edhe të shtunën. Të dhënat e Ministrisë së Shëndetësisë njoftuan të shtunën për 6629, duke e çuar totalin në 131.423 të prekur.

Deri tani betejën me sëmundjen e kanë humbur 3868 persona. Ditën e sotme u shënuan 142 viktima, gjithnjë në rritje krahasuar me ditët e mëparshme.

Rajoni më i prekur nga Covid-19 është shteti lindor i Marahastrasë.

Më të lexuarat