BREAKING NEWS

Pas skandalit të 'Fake News'-i i porositur nga këshilltari i Metës, reagon menjëherë Rama, ia numëron një nga një Presidentit: Më e neveritshmja është që plehrat i'u hodhën në fytyrë...

Pas skandalit të 'Fake News'-i i porositur nga këshilltari
x

Bota

Rëndohet bilanci në Kroaci, rritet gjithnjë e më shumë numri i të infektuarve dhe i viktimave

Rëndohet bilanci në Kroaci, rritet gjithnjë e më shumë

Asnjë vend nuk është imun tashmë nga përhapja e pandemisë. Edhe në Kroaci ka një bilanc të lartë të koronavirusit.

Sipas autoriteteve shëndetësore kroate, në vetëm një ditë numri u rrit me 77 persona, duke shkuar në 867 të prekur.

Bilanci i viktimave nga Covid-19 ka shkuar në 6. Të shëruarit janë 67. Në respirator janë 32 të sëmurë.

Më të lexuarat